הנגשת אתרים.

הנגשת אתרים היא לא רק חובה. היא זכות! עשו את הצעד הראשון בדרך אל אתר נגיש!

במציאות של המאה ה- 21 כולם גולשים פוטנציאלים.
אין עסק ללא אתר אינטרנט ואתר שלא מקודם ברשת כאילו לא היה קיים מעולם!!

בתור חברה מובילה בתחומה, אנו במונדו מתיחסים במלוא הרצינות לנושא הנגישות, האפשור ולנושא שיוויון זכויות מלא.
לכן בנושא רגיש וחשוב זה בחרנו ללכת עם הטובים ביותר, ואנו מאמינים כי שיתוף הפעולה עם חברת enable הנגשת אתרים, יעודד שימוש במוצר, ויקדם את נושא הנגשת אתרים.

אתם תוכלו להנות משימוש ברכיב במתנה! ללא דמי התקנה! ביצוע התקנה עצמאית ללא המתנה לנציג!

ללא דמי התקנה

את רכיב נגישות אתרים של חברת enable ניתן להתקין בצורה עצמאית, מערכת האוטומציה כל כך משוכללת ולכן קלה לשימוש, אתם מבינים? מתקינים לבד בכמה לחיצות פשוטות ולא משלמים דמי התקנה.

הנגשה ללא תלות

בעוד שביצוע התאמות נגישות בגוף האתר נמצאות בתלות מוגמרת בקיומו של רכיב הנגישות. אצלנו אתם לא מחויבים לקחת את כל החבילה. ניתן לבצע התאמות נגישות לאתר והן ישמרו גם אם בחרתם להסיר את התוסף.

יעוץ נגישות בחינם!

במידה ותהיו מעוניינים להזמין את שירותי enable לטובת ביצוע התאמות נגישות בכל הרמות A,AA,AAA נשמח מאוד לבצע בדיקה מקיפה של השגיאות באתר,בחינם! הבדיקה מוציאה דוח התראות על אלמנטים לא נגישים וכמובן מהי רמת הנגישות הנדרשת מהעסק שלכם.

התקנה ברגע

אתם רוצים להטמיע את הרכיב באתר שלכם באופן מיידי? בבקשה!! אין צורך להשאיר פרטי התקשרות וגם לא להמתין שנציג שירות לקוחות יחזור אליכם טלפונית. פשוט וקל - אתם מתקינים ובאותו הרגע אתם נגישים!

רמת הביצועים באתר נשמרת

מרבית הרכיבים בשוק מאטים באופן משמעותי את הגלישה באתר ברגע שנעשה בהם שימוש. רכיב הנגישות מבית enable כמעט ולא מורגש ברמת הטעינה של האתר ולכן איננו פוגע בחווית הגלישה.

שימוש ללא עלות!

חברת enable הנגשת אתרים, מגישה את תוסף ההנגשה שלהם כשירות לציבור, ללא עלות, ללא דמי שימוש וללא דמי התקנה. מעוניינים?! התקינו עוד היום והתחילו במסע לאתר נגיש בקליק אחד!