בנייה ועיצוב עמודי נחיתה ורישום.

ההבדל בין אתר אינטרנט, מכל סוג שהוא, לבין עמוד נחיתה הינו מהותי כמו שמיים וארץ. לכל אחד תפקיד משלו, והיום, במידה כמעט מוחלטת, כל בעל עסק שמחזיק אתר מכובד, חייב להפעיל גם עמוד נחיתה או מספר עמודי נחיתה ממוקדים עבור קידום שירות כזה או אחר.

הגולשים מגיעים לעמוד הנחיתה לא במקרה ולא משיטוט אקראי באתר הבית, אלא לאחר לחיצה על באנר, דיוור במייל או פרסומת כלשהי – הם כאן כי הצלחנו למשוך את תשומת ליבם, הם רוצים לדעת עוד, וכעת – כל שיש לנו הוא מספר שניות להעביר את המסר הנכון, את תמצית העמוד, בכמה שפחות מילים, על ידי עיצוב מקצועי ברור ומשכנע, ולגרום לגולש להפוך ללקוח עתידי.

עמודי רישום ישמשו את בעל העסק לאגירת מידע על לקוחותיו או עובדיו ושותפיו לעסקים.

בעמוד הרישום ניתן להוסיף אין סוף של פונקציות חיוניות אשר יהיו רלוונטיות למטרת הרישום-בין אם להזמנות,אישור הגעה לאירוע חברה או השקה,לאיסוף לידים ושימוש בנתונים סטטיסטים בהווה ובעתיד.

לצוות מונדו יש את הידע, הנסיון, הכלים והחזון לבניית עמוד נחיתה ייחודי, בעל יחס המרה גבוה ואיכותי, כזה שיבליט את המותג שלכם ביתרון על פני המתחרים וייכנס לתודעת קהל היעד.
אז קדימה, צרו קשר, ותנו לצוות המבריק שלנו לעשות את מה שהוא אוהב – בשבילכם.

שיווק דיגיטלי

דפי הנחיתה שלנו מהווים כלי שיווקי חזק בעולם בניית אתרים, בעל אפקט ה"WOW" ובעלות מינימאלית. אם יש ברשותך מוצר/שירות שחשוב לך לדחוף קדימה, אנחנו נעזור לך להפוך אותו בעיניי המשתמש להכי טוב בשוק הצרכנים!!

עבודת מחקר

אצלנו, לפני שיוצאים לדרך, עם כל פרוייקט - קטן כגדול, אנו עורכים מחקר נישה מקיף ויסודי לנושא או לקונספט בו עוסק הפרוייקט. לומדים איך ניתן להעביר את המסר בצורה הברורה והזכירה ביותר, תוך שמירה על בידול מהמתחרים הישירים.

סליקה מאובטחת

אנו מציעים אפשרויות הזנת נתונים וסליקה ישירות במעמד אתר הרישום בדרך מאובטחת ביותר, וכן אפשרות מעקב אונליין אחרי מספר הנרשמים והפרטים הרלוונטים לכנס או להשקה שלשמם הוקם דף הרישום.

עיצוב מהפנט

הסטודיו שלנו במחלקת בניית אתרים לא מפסיק לשבור שיאים. צוות מעצבי על שלנו יעצב לך את עמוד הנחיתה הכי נכון והכי מרשים, שלא ישאיר למתחרים שלך ליד אחד פנוי.

מאגרי מידע

תוכלו לצבור מאגר עצום של לקוחות לשם ביצוע מכירות או שיווק, מדובר בדוחות מפורטים עם כל סוגי השדות האפשריים. כל הנתונים שיאספו ישמרו בצורה מאובטחת וקפדנית לעיניכם בלבד ולשימוש צרכי העסק בהווה ובעתיד.

100% רספונסיבי

כל טופס וכל עמוד ניתן למילוי מכל סוגי המכשירים הניידים: טאבלט, סמארטפון, רזולוציות שונות ועוד.. כך נוצרת גישה קלה ונוחה לשימוש בידי הגולשים או הלקוחות העתידיים לפרויקט שלשמו הוקם עמוד הנחיתה ודף הרישום.

צריכים עמוד נחיתה מקצועי?

עכשיו זה הזמן. הלידים מחכים לכם. עשו את הצעד הראשון בדרך אל ההצלחה!

לרוב, עמוד הנחיתה, כשמו כן הוא, עמוד אינטרנט אחד, אשר מטרתו העיקרית היא להעניק את מלוא תשומת הלב לשירות / מבצע / תחום מאוד ספציפי של בית העסק, להבדיל מאתר הבית, שמעניק אינפורמציה נרחבה וכללית יותר, ובעצם לנסות לעניין את הגולש ולהפוך אותו ללקוח פוטנציאלי.

עמודי רישום משמשים את החברה או הארגון לביצוע רישום קל ונוח המאגד פרטים חיונים באשר לעובדיו או למוזמניו לכל סוג של מפגש, מסיבה, הרצאה וכדומה.

השימוש בנתונים עתידים נשמר וכן השיח המתנהל מולם באשר לאותו אירוע נעשה בקלות ייתרה עם תיעוד ויכולת העברת אינפורציה עתידית בייתר קלות.

כשנכנסים לתהליך של בניית שפה גרפית ומיתוג תדמיתי, טעות תמימה של אדם חסר נסיון או ידע, יכולה להתגלגל לכדי כדור שלג שבסופו של דבר תעלה לכם גם בזמן כפול שביזבזתם, גם בעלות כפולה של חומרי הדפוס וגם בנראות חובבנית ולא מקצועית של העסק שלכם, שלדעתנו זהו המחיר הגדול מכולם.

לא לקוח אחד וגם לא עשרה חזרו אלינו לאחר שניסו את שיטת ה"על הדרך" אצל מכרים שלהם, והבינו שכשמדובר בעסק שלהם, באיך שאנשים רואים אותו, במכונה הזו שמפרנסת אותם, פשוט אין מקום לעוד טעויות! וכמו בכל תחום אחר, נותנים למקצוענים לעשות את שלהם!

עמוד נחיתה אשר נקרא גם דף נחיתה מהווה כלי למשיכת קהל בקליק אחד.

דפי נחיתה "נוחתים" אל מול הגולש בזמן הגיעו לאתר האינטרנט של בעל העסק או בהקליקו על פרסום/באנר מסוים.

המטרה היא לתפוס את עניין הגולש ולהפכו ללקוח פוטנציאלי.

דף הנחיתה יכלול שיווק ישיר ו"אגרסיבי".

אם המטרה הינה לסבר את העיניים במבצע חדש או בצורך בחיוני של השירות המוצע.

 
בוודאי!! המערכת תאפשר להגביל את הרישום לפי הפרמטרים שיקבעו מראש,לדוגמא:גיל,כתובות מייל מסויימות,מין הנרשמים, ענף, מחלקות וכל קריטריון שיעלה על הדעת. כמובן שישנה אפשרות אין סופית של כמות נרשמים על פי דרישת הלקוח.
 

פרוייקטים לדוגמא:

רוצים עמוד נחיתה שמביא לידים? לקוחות? תוצאות?

במונדו מתמחים במיוחד בבנייה ועיצוב של דפי רישום ועמודי נחיתה. מיטב המוחות הקריאייטיבים שלנו ידאגו לכלול בעמוד השיווקי כותרת ראשית שתמקד את הגולש, הוכחות חברתיות להצלחתך בתחום, כותרת משנה שפוגעת וכמובן קריאה חזקה לפעולה, שלא יהיה גולש אחד שיוכל לפספס!! בנוסף, באפשרותנו לייצר עבורך מוצרי מיתוג משלימים לעסק במגוון כמעט אינסופי, נשמח לייעץ!