מיתוג עסקי.

במונדו עובד צוות שחי, נושם וחווה את ההוויה האינטרנטית מהאספקט הטכני, היצירתי והשיווקי. אנו מתמחים בתהליכי מיתוג עסקי ועיצוב לוגו ובהפיכת חזון של כל לקוח למציאות.

הפעילות שלנו מתבססת על תפיסת עולם ייחודית, שפיתחנו במהלך השנים ומציבה את הלקוח וצרכיו ראשונים במעלה ומכאן בונים את חבילת המיתוג העסקי.
התהליך שלנו מתחיל בהבנת הצרכים במדויק ובניית אסטרטגיה שיווקית. בהמשך, צוות המעצבים שלנו מעצב שפה גרפית לחבילת המיתוג בהתאם לקונספט , בשימוש בטכנולוגיה מתקדמת המשולבת עם יצירתיות רבה ואוריינטציה שיווקית ועסקית. הפתרונות שאנו מציעים הם קריאטיביים ופורצי דרך, ועוברים בקרה וניתוח בהתאם למטרותיו השיווקיות של הלקוח.
לאחר שמצאנו את הפתרון הקריאטיבי המנצח, אנו מתחילים בתהליך הטמעת חבילת המיתוג החדשה, השפה הגרפית והאמירה השיווקית בדרכים מתקדמות.

עיצוב חבילת מיתוג עסקי הוא בעצם עיצוב של הזהות העסקית. עיצוב חכם משמעותי ביותר וכאן באה לידי ביטוי היכולת שלנו, אשר מתבססת על נסיון, על יצירה ועל חשיבה עסקית רחבה.

אסטרטגית בניית חבילת מיתוג עסקי היא אחד הצעדים החשובים ביותר להצלחת עסק. עיצוב חבילת מיתוג עסקי נכונה מבדל את העסק שלכם מאחרים, מדגיש את הייחודיות והשוני שלכם, מסמן את היעדים והמטרות הנכונות וליצור יתרון תחרותי על פני האחרים.

עיצוב חבילת מיתוג עסקי נכונה, מביאה את העסק שלכם לגבהים חדשים, לנראות מקצועית ואחידה ולהתמקדות בקהל הרלוונטי. ולנו יש את הכלים, היכולת והאהבה לתחום, שמאפשרים לנו להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

ברכות, יש לך מיתוג עסקי

כשלקוח נתקל במיתוג העסקי שלך, יש לו חצי שניה בממוצע כדי להחליט אם הוא ממשיך איתך או לא. המיתוג חייב לשדר אמינות, מקצוענות, יציבות ואמירה אחת חדה וברורה. בדיוק בשביל זה מונדו בתמונה. תתחדש, יש לך מיתוג עסקי.

עבודת מחקר

כשיוצאים לעבודה על פרוייקט של מיתוג עסקי - קטן כגדול, אנו עורכים מחקר נישה מקיף ויסודי לנושא או לקונספט בו עוסק הפרוייקט. לומדים איך ניתן להעביר את המסר בצורה הברורה והזכירה ביותר, תוך שמירה על בידול מהמתחרים הישירים.

לכל אורך הדרך

בחרנו את הצבעים, חידדנו את הקוים, הלוגו מוכן. מה עכשיו? הלוגו ישמש כאב כל המיתוג העסקי, ממנו נגזור את הצבעים, השפה הגרפית, הכל יעשה בהלימה כך שהחזון שלך כבעל עסק יחלחל לתודעה, יוצף מכל כיוון. שמירה על אחידות תשרה הרמוניה בסביבת העבודה ושיווקה.

זהות מותגית

אחת מהסיבות שלקוחות מתאהבים בחבילות המיתוג שלנו: אנחנו מעצבים זהות מותגית. חד וחלק. חוקרים את השוק, מפענחים את ה-DNA של המוצר או השירות, מזקקים את הרעיון לכדי שפה. זהות מותגית אמיתית. כך מייצרים מיתוג עסקי.

מיתוג אמיתי

לרושם ראשוני אין הזדמנות שנייה. יש מיתוג חובבני ויש מיתוג עסקי של מונדו. בכל חבילת מיתוג עסקי תקבלו את הלוגו במגוון גרסאות, צבעוני, שחור לבן, על רקע שקוף, ברזולוציה מדהימה לדפוס, לרשת וכמובן כקובץ מקור (Ai) לשימוש אינסופי בעתיד.

הכל כולל הכל

חבילת המיתוג העסקי נמצאת בכל הפרטים הקטנים, לכן את ההחבילה שהזמנתם תקבלו בכל הפורמטים המקובלים ברזולוציה מדהימה שתתאים גם לדפוס, גם לשימוש על המחשב והרשת וכמובן כקובץ מקור לשימוש אינסופי בעתיד.

כמה זמן אתם חולמים על חבילת מיתוג מקצועית?

אל תחלמו. עכשיו זה הזמן. עשו את הצעד הראשון בדרך אל ההצלחה!
בעולם של שפע פרסומות, ברדיו, בטלויזיה, ברחוב, בטלפונים שלנו ואיפה לא, כל בעל עסק שדואג לעסק שלו, חייב לגרום ללוגו שלו, לשם שלו, לעסק שלו לבלוט מעל האחרים. בידול זה שם המשחק. נראות אחידה, מקצועית עם מסר אחיד, גורמת לקהל שלכם לפתח קשר עם המיתוג, עם ההבטחה שמאחורי השם שלכם.

התשובה לשאלה זו מאוד תלוי בחבילת המיתוג בה בחרתכם לרכוש. בהתאם לשיקולים הכלכליים שלכם, ובהתאם לצורך הגרפי שלכם, אנו מאמינים כי כל צעד שהחלטתם לעשות, שמקדם ומשפר את הנראות המקצועית והאחידה של העסק שלכם – הוא צעד מבורך. בכל חבילות המיתוג שלנו תקבלו את כל קבצי המקור של הלוגו, ושל חומרי הדפוס שבחבילה ללא יוצא מן הכלל.

כשנכנסים לתהליך של בניית שפה גרפית ומיתוג תדמיתי, טעות תמימה של אדם חסר נסיון או ידע, יכולה להתגלגל לכדי כדור שלג שבסופו של דבר תעלה לכם גם בזמן כפול שביזבזתם, גם בעלות כפולה של חומרי הדפוס וגם בנראות חובבנית ולא מקצועית של העסק שלכם, שלדעתנו זהו המחיר הגדול מכולם. לא לקוח אחד וגם לא עשרה חזרו אלינו לאחר שניסו את שיטת ה"על הדרך" אצל מכרים שלהם, והבינו שכשמדובר בעסק שלהם, באיך שאנשים רואים אותו, במכונה הזו שמפרנסת אותם, פשוט אין מקום לעוד טעויות! וכמו בכל תחום אחר, נותנים למקצוענים לעשות את שלהם!

מאוד תלוי באיזה חבילה תבחר. בכל מקרה, תמיד תקבל את כל קבצי הלוגו כקבצי מקור, כקבצים מוכנים לעבודה באינטרנט, ולדפוס. גירסת לוגו צבעונית, שחור לבן, וצבע אחד. בנוסף לקבצי הלוגו תקבל את כל קבצי החומרים לדפוס שכלולים בחבילה, מוכנים לדפוס, ברזולוציה הגבוהה ביותר, כולל צלבי חיתוך, בלידים ושכבות UV במידה ונדרש.

חבילת המיתוג איננה כוללת דפוס אלא אם כן צויין אחרת. אנו מעבירים קבצי מקור מוכנים לדפוס, במידות הנכונות, עבור כל קבצי חבילת המיתוג העסקי.
 
בוודאי! אחת האהבות הגדולות שלנו, היא הזכות לעצב מחדש לוגו קיים. בחלק מהמקרים תוך הישענות על הלוגו הישן והותיק ובחלק מהמקרים, לא. האחריות על כתפי המעצב במקרה כזה היא גדולה יותר, מכיוון שמדובר בעסק פעיל, עם לקוחות, עם מוניטין – ולשם כך יש לנו את המומחים שלנו.
 

פרוייקטים לדוגמא:

יש לך מיתוג ישן ועייף?
רוצה
להחיות את השפה הגרפית שלך?

במונדו מתמחים במיוחד במיתוג מחדש (ReBranding) וברשותנו פתרונות יצירתיים ומיוחדים למיתוג עסקי עבור עסקים שתפורים במיוחד בשבילכם בחבילות המיתוג אנו מציעים: עיצוב לוגו, עיצוב ניירת משרדית, עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב חשבוניות, עיצוב לרשתות חברתיות, עיצוב חתימה לדוא"ל ועוד..
בהמשך למיתוג העסקי, באפשרותנו לייצר עבורך מוצרי מיתוג משלימים לעסק במגוון כמעט אינסופי, נשמח לייעץ!