מי אנחנו?

סטודיו בוטיק לעיצוב לוגו, מיתוג עסקי ובניית אתרים

כל השירותים שהעסק שלך צריך. ברמה הכי גבוהה. במקום אחד נחמד. עשו את הצעד הראשון בדרך אל ההצלחה!

אנחנו כאן בכדי לשרת אותך

תהליך העבודה שלנו מתחיל בהקשבה. אנו מקשיבים ללקוח, מבינים את אופי העסק ומהותו, ובעיקר את המטרות והיעדים שהציב לפניו העסק. עם הנתונים האלו אנו ניגשים לאפיין את הצרכים ולנסר מסרים ברורים וחדים שיאפיינו את ערכי המותג של העסק.
אנו מצטיינים בשימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר,עם רמת דיוק מושלמת והבנה רחבה של עולם העיצוב והטכנולוגיה, ללא התפשרות ובלי קיצורי דרך. המוטו שלנו הוא כי ההצלחה נמצאת בפרטים הקטנים.

באפשרותנו לסייע לכם למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורכם. התוצאות שלנו מדברות בעד עצמן בזכות הנסיון המקצועי, החזון ואהבת היצירה.

בואו נהיה חברים!

‏מונדו – תקשורת חזותית‏

 

קצת על הצוות שלנו.

חברת מונדו עיצוב לוגו, מיתוג עסקי ובניית אתרים הוקמה לפני 10 שנים על ידי חי אברג'יל, יוצר ואומן עם תשוקה לעיצוב ייחודי, אחר ועם נוכחות.

החברה מספקת מענה קריאטיבי ומיתוגי לעסקים, הכולל עיצוב לוגו ומיתוג לעסקים, בניית אתרי אינטרנט, בכל סדר גודל ובכל רמת מורכבות, עיצוב קונספט לאירועי חברה מא'-ת' ועוד..

הסיפור שלנו

אנו מאמינים בהקשבה לצרכי הלקוח, הבנת הצרכים של כל עסק ושימוש בכל הכלים, המיומנויות והנסיון המקצועי שלנו, כדי לספק את המענה המתאים ביותר, כזה שיישאר בתודעה, יהיה קליט וזכיר ונוח לשימוש.

בין לקוחותינו ניתן למצוא קשת רחבה של בעלי עסקים שונים, ביניהם המרכז למטייל תאילנד, שטראוס, גלגל"צ, HP אינדיגו, אלדן הפקות, מנורה מבטחים, טבע, Upress, WIPI ועוד רבים וטובים..

עבודתנו זוכה להכרה ולהערכה, אולם החשוב מכל, היא עושה את העבודה.
יוצרת מיתוג נכון, אמירה אחידה חדה וברורה שבסופו של יום, מביאה תוצאות!

צרו קשר בוואטסאפ 0558855247

מונדו הוא משרד פרסום וסטודיו לעיצוב לוגו, מיתוג ובניית אתרים עם תשוקה לעיצוב ייחודי, אחר ועם נוכחות.
אנו מצטיינים בשימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר,עם רמת דיוק מושלמת והבנה רחבה של עולם העיצוב והטכנולוגיה, ללא התפשרות ובלי קיצורי דרך.
ההצלחה תמיד נמצאת בפרטים.