המרת אתר ישן לאתר וורדפרס רספונסיבי.

למונדו צוות מיומן ומקצועי אשר ישמח לעזור לכם להגשים את הרצון לשדרג את העסק וכן אנחנו קוראים לזה שדרוג העסק כיוון שאתר חדשני ונגיש הוא הכרחי לכל בעל עסק שמכבד את עצמו ואת לקוחותיו.

רספונסיביות היא לא שאלה היא חובה!!

לא ייתכן שבעידן של היום עוד ישנם אתרים שלא נגלים לעיני הגולש בצורה ראויה במכשירי הסלולר והניידים לסוגייהם השונים.

אין יותר מרגיז מלחפש עסק, למצוא אותו, וכשמנסים לגלוש באתר נתקלים בכל כך הרבה מכשולים טכנולוגיים כגון: אי התאמה למסך, אין גישה דרך דפדפן זה או אחר, בעיה בהזנת נתונים ואפילו העתקת מספר הטלפון או לחיצה לחיוג ישיר ליצירת קשר תתקל בתקלה.

לכן כחלק משירות ראוי אנו נדאג להעביר את האתר הישן למערכת ניהול תוכן חדשנית ומוכחת כטובה ביותר!!! מערכת ניהול תוכן וורדפרס.

נבצע שימוש של מאפיינים חשובים כגון צבעים ולוגו אשר מהווים בסיס חזותי לכל מי שמכיר את העסק הקיים.

מיגרציה של תוכן תתבצע על ידינו ובכך נחסוך זמן עבודה יקר מאוד, בעיקר לבעלי אתרים עם מס' רב של עמודי תוכן שכידוע שימור בצורה הנכונה ימנע פגיעה במעמד האתר במנועי החיפוש ובראשם גוגל כמובן.

מערכת ניהול תוכן וורדפרס. מדובר בממשק משתמש קל מאוד לתפעול עצמי וללא תלות במעצב או המתכנת. ידועה כמערכת שבה זמני הטעינה קצרים מאוד בכל דפדפן גלישה.

תנו למקצוענים לעשות זאת בשבילכם. אתר חדש ומרהיב, שמירה על חזות זכירה ומוכרת, חסכוני באלפי שקלים ומותאם למאה ה-21.

רספונסיביות

תצוגת האתר במסכים בעלי גדלים שונים, מחשבים, טאבלטים או סמארטפונים. "שתי ציפורים במכה אחת" פותר את רעיון בניית 2 אתרים לנייחים ולניידים. מערכת וורדפרס מציעה תבניות עליהן בנוי האתר ובעזרת הצוות המוביל שלנו הן יותאמו ללא עוררין ובעמידה בדרישות המערכת האינטרנטית הגלובאלית.

שמירת מאפיינים

במונדו דואגים לשמירה על המאפיינים החזותיים של האתר הקיים, אף אחד לא ידע שחל שינוי משמעותי לעומת חווית הגלישה והשימוש באתר שתעלה פי כמה רמות. הטקסטים, התמונות, הנתיבים ומבנה האתר ישארו במקומם המקורי ללא חשש.

לידה מחדש

ההחלטה להמיר אתר ישן לאתר וורדפרס ובכך להפוך אותו לנגיש וקל לשימוש בכל מערכותיו - מקבילה להחלטה להיוולד מחדש אל תוך עולם טכנולוגי מופלא. אנו בסטודיו מונדו מיתוג עסקי ובניית אתרים ניילד את האתר החדש באהבה גדולה ויד ביד נלמד לצעוד אל העתיד בביטחון.

הכי קלה לשימוש

מערכת ניהול תוכן וורדפרס הינה ידידותית למשתמש,אין צורך בידע קודם בתכנות או בעיצוב ובכך מסתיימת התלות וכל עידכון ושינוי נמצא בידי בעל העסק. לכן הפכה עם השנים לפופולרית ביותר ומשנת 2003 שהושקה לראשונה המערכת מתאימה עצמה לחידושים השונים ואין צורך להחליפה.

מיתוג עסקי אחיד

איך בונים מותג אמיתי? נראות אחידה! בכל מוצר שקשור או יוצא מבית העסק שלכם! אנחנו מגדירים מיתוג עסקי ושפה גרפית מובילה אחידה וברורה. נראות אחידה שגורמת ללקוחות להזדהות עם המותג, להכיר את המותג ולדבר את השפה של המותג.

מחקר מקיף

במונדו בניית אתרים, לפני שיוצאים לדרך, עם כל פרוייקט - קטן כגדול, אנו עורכים מחקר נישה מקיף ויסודי לנושא או לקונספט בו עוסק הפרוייקט. לומדים איך ניתן להעביר את המסר בצורה הברורה והזכירה ביותר, תוך שמירה על בידול מהמתחרים הישירים.

רוצים לחדש את האתר במקום לבנות אתר חדש?

תנו לנו לעזור. עכשיו זה הזמן. עשו את הצעד הראשון בדרך אל ההצלחה!
mockup-template-of-iphone-6-on-cooking-table

כמו בכל דבר גם האתר הופך ישן ולא אטרקטיבי.

משדרגים רכב,נייד,האופנה משתנה ואנו איתה.

המדיה בחברתית הינה זירה של חדשות והתחדשות טכנולוגית פורצת גבולות אין סוף.

המטרה היא לעמוד בקצב,להיות מובילים.

רספונסיביות משמעה התאמה לצורות השונות של תצוגת האתר במדיה.

האתר יהיה נגיש מכל סוגי המכשירים ונראותו ברורה ואחידה.

האתר יוכל להופיע בצורתו המקורית ללא תקלות.

קבצים או תמונות סרטוני וידאו יהיו קלים לשימוש ונראים בכל סוגי הדפדפנים.

כשנכנסים לתהליך של המרת אתר ישן לאתר וורדפרס חייבים להיות בעלי ידע וניסיון על מנת לבצע עבודה מדויקת ולא ללכת לאיבוד בסמנטיקה של הדקויות.

טעות תמימה של אדם חסר ניסיון או ידע, יכולה להתגלגל לכדי כדור שלג שבסופו של דבר תעלה לכם גם בזמן כפול שבזבזתם, גם בעלות כפולה וגם בנראות חובבנית ולא מקצועית של העסק שלכם, שלדעתנו זהו המחיר הגדול מכולם.

לא לקוח אחד וגם לא עשרה חזרו אלינו לאחר שניסו את שיטת ה"על הדרך" אצל מכרים שלהם, והבינו שכשמדובר בעסק שלהם, באיך שאנשים רואים אותו, במכונה הזו שמפרנסת אותם, פשוט אין מקום לעוד טעויות! וכמו בכל תחום אחר, נותנים למקצוענים לעשות את שלהם!

המרת האתר הישן לאתר וורדפרס תעלה מ-2500 ש"ח ומעלה, תלוי במורכבות האתר. האתר יראה דומה אך יכולת השליטה של בעל האתר תהיה אבסולוטית. נראות האתר בדפדפנים השונים לא תתקל בבעיות. האתר ישאר על אותו דומיין. ברשותינו שת"פ עם חברת אחסון שמתמחה וורדפרס וגם שם נוכל להוזיל עלויות.

בגדול מה שאנו מציעים בקטגוריה זו היינו שמירה על אתר ישן והפיכתו לנתמך בכל מכשירי הסמארטפונים , טאבלטים, ניידים, נייחים ומנועי החיפוש כאשר הרעיון הוא קיצוץ בעלויות.

במידה והלקוח מעוניין ניתן לרכוש חבילת עיצוב נפרדת עבור הפרוייקט ולשדרג את המעבר בנראות חדשה ורעננה.

ישמרו כפי שהם ללא כל פגיעה ברזולוציה ובמיקומן בתבנית האתר.

פרוייקטים לדוגמא:

יש לך אתר ישן ועייף? רוצה להשתדרג?

במונדו מתמחים במיוחד בהמרת אתרים ישנים לאתרי וורדפס רספונסיביים.
אנו נבצע שמירה על מאפיינים חזותיים חיונים לעסק וכן הפיכתם לעדכניים ומרהיבים ללא פגיעה בזכרון הקולקטיבי של קהל הגולשים, תוך הפיכת האתר לכזה שקל לעדכון ופשוט לזכור, לרצות את שירותיו וליצור קשר עימו. בהמשך לשידרוג, באפשרותנו לייצר עבורך מוצרי מיתוג משלימים לעסק במגוון כמעט אינסופי, נשמח לייעץ!