ייבוא אתר מWIX לוורדפרס.

כאשר אנחנו ניגשים לבנות אתר אינטרנט תשומת הלב שלנו מופנית לנראות האתר, לטקסטים ותמונות המצויים בו וכמובן למחיר. כל זה בסדר אך חשוב מכך לזכור את היום שאחרי, את הטכנולוגיה פורצת הדרך שבאופק ובמונחים של היום השינויים ממתינים ממש מעבר לפינה.

לכן עלינו להיות בטוחים כי ה"שליטה" באתר האינטרנט שלנו כמו בעסק הפרטי, נתונה בידינו בלבד, כעת נאמוד על מס' הבדלים מהותיים. בואו תשפטו לבד:

אתרים הנבנים ב 'wix' הינם בעלי מערכת קוד סגור ואופציות הניהול שאינן קיימות בגרסה הנוכחית לא יוכלו לעמוד לרשותינו אלא אם wix תחליט בעתיד לפתוח הרשאות נוספות. (אנחנו ממתינים!?)

להבדיל מאתרי וורדפס הנבנים במערכת קוד פתוח, לבעל אתר הרי הוא בעל העסק ישנה הרשות והיכולת הבלעדית לבצע כל שינוי חזותי, טקסטואלי שיבחר כאהבת נפשו.

למערכות wix אומנם מספר רב של תבניות עיצוב, כמות גדולה של תוספים ועדיין בוורדפרס לא ייתכן מצב שבוא נרצה לבצע שינויים שאינם עומדים לרשותינו, ישנם אין ספור אופציות טכניות לפיתוח האתר ופונקציות השימוש.

בניית אתר ב wix מחייבת איחסונו בשרתי חברת wix כך שבמידה וישנה בעיה בשרת(דבר נפוץ), קריסת מערכות ואף פשיטת רגל ואולי פשוט מתוך שיקול כספי תרצו לחסוך ולעבור לחברת איחסון אחרת עם אופציות גלישה ושימוש מהירים כתוצאה מתרחישים אלו תאלצו להפרד מהאתר שלכם ולבנות אתר חדש מאפס.

חשוב ולא פחות: גוגל – מנוע החיפוש העולמי והשולט בזירה לא אוהב אתרים של wix ופשוט לא מקדם אותם.

כך שאם לא שילמתם על קידום (לא מעט כסף), תוכלו לשכוח מקידום אורגני.

אם אתם בעלי העסק חושבים בגדול,בעלי חזון וראיה עתידית, נכונות להתפתחות תדעו!! או שבונים אתר עצמאי ובשליטה בלעדית או שלא בונים בכלל.

אנו במונדו מיתוג עסקי ובניית אתרים נבצע ייבוא של האתר מWIX לוורדפרס בצורה חלקה ומקצועית.

המלצה שלנו, תנו למקצוענים לעשות את העבודה בשבילכם ולהעביר לידיים שלכם את המושכות בביטחון להמשך עשייה קלה ומבורכת.

 

גוגל רואה אותך

אתרי wix אינם מקודמים מבחינת תוצאות גוגל אשר לרוב ישליך אותם לסוף רשימת החיפוש לכן תיווצר חובה לשלם לגוגל למען קידום ממומן. אתרי וורדפרס הנבנים נכון, דומיין פרטי וקצת עזרה מבעל מקצוע בתחום ה seo יוכלו להתמנף פלאים ללא צורך בהוצאת כספים נוספים לגוגל.

טסים קדימה

wix ה"חינמי" מציע תבנית עיצובית בסיסית המתאימה לאתר תדמיתי בלבד, אנו בעלי העסקים אוהבים לחשוב קדימה, להוסיף מאמרים, אפשרויות סליקה,גלריות עם מוצרים ומה שרק יכול לקדם אותנו.. בwix כל התוספות האלו עולות ועולות יקר, בוורדפס ההשמיים הם הגבול וישנה אופציה זולה יותר ומרהיבה הרבה יותר.

התאמה טכנולוגית

להבדיל מאתרי wix אשר אינם מותאמים אוטומטית למובייל וטאבלט אתרי וורדפס מותאמים ללא תוספת מחיר לכל טאבלט,מובייל ולדפדפנים השונים וכמובן הטכנולוגיה מתעדכנת עצמאית ובצורה חלקה ללא עיכובים ותשלומים נוספים.

ידידותי למשתמש הישראלי

מערכת וורדפרס הינה חינמית ומותאמת למשתמש הישראלי הממוצע,ללא צורך בידע קודם להבדיל מ wix אשר בנויה בשפה האגלית ולכן מקשה את השימוש השותף בפונקציות השונות.

בעלות פרטית

אתרי wix בסיסיים מוגבלים לשרתי אחרת wix בלבד ולכן האתר וכל תוכנו לעולם לא באמת שייכים לבעל האתר. בוורדפס הקוד פתוח והדומיין בלעדי ובכך בעל האתר רשאי להחליף את שרתי האחסון וכמובן לבצע פעולות של איסוף נתונים וטקסטים באתר ללא חשש מאי יציבות עתידית.

בלעדיות עיצובית

חברת wix מציעה כיום תבניות רבות ומגוונות לשימוש על ידי בעל העסק המעוניין בשירות זה. לוורדפס כמובן ישנן תבניות מרהיבות רבות יחד עם זאת להבדיל מ wix וורדפרס מציעה מגוון של כלים לשינוי ועריכה של התבניות עצמן ובכך האפשרות ליצור עיצוב בלעדי באמת, שאין שני לו ברשת.

מתלבטים אם להעביר את האתר מWIX לוורדפס?

תנו לנו לעזור. עכשיו זה הזמן. עשו את הצעד הראשון בדרך אל ההצלחה!
שולחן עבודה של וויקס
למה אנחנו בונים אתר אינטרנט? בכדי שימצאו אותנו בגוגל!! אם אתר בנוי על תשתית של wix גוגל כידוע לא מקדם את האתר בשום אופן מסיבות שאינן ידועות לנו אך ידועות למשתמשים הרבים. לכן מה הטעם לבנות אתר שיספק רק מחצית מהעבודה,מחצית ממה שדרוש לנו בכדי להתקדם. מבינים-האתר צריך וחייב להיות שיך למשתמש הפרטי ועם כתובת פרטית בכדי שיהיה מוכר ומתקבל בעולם האינטרנט השולט של היום.
 
נכון ישנם ממשקים רבים לעבודה. אנחנו נכונים ויכולים לתת מעשה לבחירת כל ממש אחר שבעל העסק חפץ בו. יחד עם זאת וורדפרס הינו הממשק הידידותי ביותר שקיים למשתמשים ללא ניסיון וידע בתחום. וכיוון שאנו רוצים להעניק ללקוחותינו הרי הם בעלי העסקים – גישה לעדכן, לשנות, להוסיף ולהסיר קבצים וטקסטים מהאתר בעצמם וללא תלות במתכנת, נבחר בוורדפרס!
כשנכנסים לתהליך של בניית שפה גרפית ומיתוג תדמיתי, טעות תמימה של אדם חסר נסיון או ידע, יכולה להתגלגל לכדי כדור שלג שבסופו של דבר תעלה לכם גם בזמן כפול שביזבזתם, גם בעלות כפולה של חומרי הדפוס וגם בנראות חובבנית ולא מקצועית של העסק שלכם, שלדעתנו זהו המחיר הגדול מכולם. לא לקוח אחד וגם לא עשרה חזרו אלינו לאחר שניסו את שיטת ה"על הדרך" אצל מכרים שלהם, והבינו שכשמדובר בעסק שלהם, באיך שאנשים רואים אותו, במכונה הזו שמפרנסת אותם, פשוט אין מקום לעוד טעויות! וכמו בכל תחום אחר, נותנים למקצוענים לעשות את שלהם!
שאלה טובה. מה כדאי לי לעשות תמ"א או פינוי בינוי?…לקנות או להשכיר?…לשדרג את הנייד או לרכוש חדש? במידה והאתר הקיים נבנה לא מזמן והעיצוב שלו מרהיב ביופיו, יש לוגו ואלמנטים חזותיים שכבר חדרו הייטב לתודעת הלקוחות התשובה היא בפירוש לייבא מwix לוורדפרס ללא שינויים. במידה והאתר ישן, העיצוב עייף בונים אתר חדש מעצבים מהיסודות ויוצאים לדרך חדשה.
המחיר לביצוע המעבר היינו משתנה התלוי בסוג האתר הקיים וכמובן בתוספות הנלוות… טווח המחירים נע בין 2500 ש"ח ומעלה, תלוי במורכבות האתר. כמובן שניתן לשדרג ולהוסיף חבילת עיצוב, גלריה, סליקה אין סוף אופציות בעלויות נוספות לבחירה.
 

פרוייקטים לדוגמא:

בוא ניקח שליטה על האתר שלך..

אנו במונדו דואגים לבצע מעבר חלק ויפה של האתר הנוכחי ב wix והפיכתו לאתר וורדפס רספונסיבי. חזותית לא בטוח שתרגישו בהבדל משמעותי, אולם בחווית הגלישה והשימוש תרגישו ועוד איך!! מהירות! נגישות! חדשנות!