עיצוב לוגו.

בעיצוב הלוגו אנו מממשים את בסיס הקונספט הויזואלי של העסק, הלוגו ימחיש את סוג העסק, האנרגיה, הקהל אליו פונה בעל העסק וכן מסר עם אמירה חדה על איכות וטיב העסק.

על הלוגו להיות פשוט ומחוכם, בעל צבעים ברורים וחדות שנתפסת ומותירה רושם זכיר.

אנו במונדו מודעים לכך שבחירת צבעים נכונה מהווה גורם מכריע בתוך המיתוג העסקי וכמו כן מהותיים וחשובים בערכם, הצבע מסמל רגש ועוצמה אותה נשדר בעיצוב הלוגו וזאת לאחר היכרות מעמיקה עם בעל החזון-הרי הוא בעל עסק, המעוניין בלוגו חדשני לשם תדמית המכוונת לקהל לקוחותיו כל זאת באמצעות שימוש נכון בשלל תבניות העיצוב המקוריות והייחודיות של מונדו על ידי מיטב המעצבים במשק.

לוגו יכול להרכש בפני עצמו או כחלק מחבילת מיתוג עסקי, מאפייני חבילת המיתוג העסקי אשר הלוגו נמצא בראשם,ישמשו להשקת מוצרים חדשים ומוצרים קיימים, כל סוגי ההתקשרות, הדיגיטלית והמודפסתכגון מעטפות ממותגות, נייר מכתבים, באנרים, שלטי הכוונה, אתר האינטרנט, אירועי חברה, טיזרים ושלל אפשרויות שבהן בעל העסק יכול ואף חייב למתג את עצמו באמצעות הלוגו.

תתחדשו, אתם מותג

כשלקוח נתקל בלוגו שלך, החצי שניה הראשונה היא שתקבע אם הוא ימשיך איתך או יעבור הלאה. הלוגו שלך חייב לשדר אמינות, רצינות, יציבות ואמירה אחת חדה וברורה. בדיוק בשביל זה מונדו בתמונה. תתחדש, יש לך מיתוג עסקי.

זהות מותגית

הלוגו משקף את הבסיס המחשבתי-רעיוני של בעל העסק,ממנו יגזרו כל תוספי המיתוג העסקי הנלווים (אתר האינטרנט, נייר מכתבים ,טיזרים, שלטים וכולי). לכן אנו במונדו מקדישים תשומת לב ייתרה וחסרת פשרות בתהליך יצירת הלוגו, כשיסודות המותג יציבים - הדרך להצלחה בטוחה.

מחקר מקיף

במונדו, לפני שיוצאים לדרך, עם כל פרוייקט של מיתוג עסקי - קטן כגדול, אנו עורכים מחקר נישה מקיף ויסודי לנושא או לקונספט בו עוסק הפרוייקט. לומדים איך ניתן להעביר את המסר בצורה הברורה והזכירה ביותר, תוך שמירה על בידול מהמתחרים הישירים.

לוגו אמיתי

לרושם ראשוני אין הזדמנות שנייה. יש לוגו חובבני ויש לוגו של מונדו. בכל חבילת מיתוג עסקי תקבלו את הלוגו במגוון גרסאות, צבעוני, שחור לבן, על רקע שקוף, ברזולוציה מדהימה לדפוס, לרשת וכמובן כקובץ מקור (Ai) לשימוש אינסופי בעתיד.

נראות אחידה

בחרנו את הצבעים, חידדנו את הקוים, הלוגו מוכן. מה עכשיו? הלוגו ישמש כאב כל המיתוג העסקי, ממנו נגזור את הצבעים, השפה הגרפית, הכל יעשה בהלימה כך שהחזון שלך כבעל עסק יחלחל לתודעה, יוצף מכל כיוון. שמירה על אחידות תשרה הרמוניה בסביבת העבודה ושיווקה.

כל סוגי הקבצים

הלוגו נמצא בכל הפרטים הקטנים, לכן את הלוגו שהזמנתם תקבלו ברזולוציה מדהימה שתתאים גם לדפוס, גם לשימוש על המחשב והרשת וכמובן כקובץ מקור לשימוש אינסופי בעתיד.

חולמים על היום שהלוגו שלכם יזוהה כמותג-על?

אל תחכו. עכשיו זה הזמן. עשו את הצעד הראשון בדרך אל ההצלחה!
2
הסביבה היום יומית שלנו מלאה בגירויים, ללוגו ישנו אלמנט חזותי ולפיכך מטרתו לתפוס את תשומת לב הלקוח הפוטנציאלי במבט חטוף. על הלוגו לבטא את התרבות הארגונית-עסקית של החברה אותה מייצג. וכיוון שבידול הינו שם המשחק (וכן אנחנו נחזור על זה שוב ושוב עד שיחלחל). אחרי שהחלטתם איזה עסק לפתוח הדבר הבא הוא לוגו-המשמש בולטות, בסיס לשפה העיצובית ולכל התקשרות בין העסק ללקוחותיו.

מחיר הלוגו נקבע על פי מורכבות הלוגו המוזמן, לכן אנו מבקשים בעת הזמנת לוגו למלא שאלון מיתוג עסקי ובו תוכלו לפרט את הבקשות השונות והחזון העיסקי בכדי שנוכל לתת מענה הולם שיעמוד בציפיות וברמת עיצוב הגבוהה ביותר.

כשנכנסים לתהליך של בניית שפה גרפית ומיתוג תדמיתי, טעות תמימה של אדם חסר נסיון או ידע, יכולה להתגלגל לכדי כדור שלג שבסופו של דבר תעלה לכם גם בזמן כפול שביזבזתם, גם בעלות כפולה של חומרי הדפוס וגם בנראות חובבנית ולא מקצועית של העסק שלכם, שלדעתנו זהו המחיר הגדול מכולם.

לא לקוח אחד וגם לא עשרה חזרו אלינו לאחר שניסו את שיטת ה"על הדרך" אצל מכרים שלהם, והבינו שכשמדובר בעסק שלהם, באיך שאנשים רואים אותו, במכונה הזו שמפרנסת אותם, פשוט אין מקום לעוד טעויות! וכמו בכל תחום אחר, נותנים למקצוענים לעשות את שלהם!

לוגו הינו סמל, ייצוג ללא מילים.

לוגוטייפ הינו שם העסק המוגש כסמל מעוצב.

ישנם בעלי עסקים שבוחרים בשמם הפרטי כמייצג את העסק וזה מה שהם רוצים שיזכרו וכאן אנו נעצב את שם הלקוח/העסק כסמל זכיר ומרהיב.

הלוגו מהווה שלב ראשון להקמת מערך פרסומי ושיווקי לעסק-את זה אנחנו יודעים הכי טוב!!

סטודיו מונדו פועל מזה שנים רבות בהפקת מיתוג כולל לעסקים בתחילת דרכם ואף לאלו שחשבו להרים ידיים ובמקום פנו אלינו ויחד הרמנו את העסק בכמה דרגות בתחרות האין סופית של זירת העסקים.

אנו יודעים בדיוק באילו צבעים להשתמש,בקוים המנחים ומבטאים את הרכות,הקשיחות,הזרימה של החברה או הארגון המבקש לבלוט.

אם ראיתם עבודות,התרשמתם ואתם רוצים גם סימן שאנחנו יודעים מה לעשות ויודעים טוב מאוד.

בוודאי!
אחת האהבות הגדולות שלנו, היא הזכות לעצב מחדש לוגו קיים.
בחלק מהמקרים תוך הישענות על הלוגו הישן והותיק ובחלק מהמקרים, לא.
האחריות על כתפי המעצב במקרה כזה היא גדולה יותר, מכיוון שמדובר בעסק פעיל, עם לקוחות, עם מוניטין – ולשם כך יש לנו את המומחים שלנו.

 

פרוייקטים לדוגמא:

יש לך מיתוג עייף? רוצה לרענן אותו?

הגיע הזמן לרענן?
הלוגו הוא מה שמבדל אותך מהמתחרים, אין להקל ראש בהחלטה לעצב לוגו, זאת החובה שלנו כבעלי עסקים!!
אנו במונדו מבינים את הצורך בלוגו, את ערכו של המיתוג העסקי ויודעים לזהות את הסגנון ולבצע התאמה אישית ומדוייקת שלא נראת בעסקים אחרים, להיות קשובים ללקוח ולבחור יחד ונכון את הקווים והצבעים המנחים.
בידול הוא שם המשחק! זאת המקצועיות שלנו. תנו לנו לעזור!