מיתוג כנסים ותערוכות בארץ ובעולם.

למונדו ניסיון עשיר ומגוון של מעל 15 במיתוג כנסים ותערוכות בארץ ובעולם – מהלוגו והשפה הגרפית עד לאתר הרישום. עיצוב אירועי חברה מדהימים, פיצוח קונספט עם קריאייטיב מבריק לכל מטרת על והפקת אירועי קונספט עסקיים מכל הסוגים ולכל גודל.

חברות הייטק, פירמות עורכי דין, פארמה ועוד רבות וטובות! מחברות בצמיחה ועד תאגידי ענק במשק הישראלי ובעולם.

הסטודיו נותן שירותיו בעיצוב ומיתוג בהפקות והשקות של מוצרים חדשים שעלו למדפים וכן באירועי חברה וועדי עובדים, כנסים ותערוכות בארץ ובחול, סטודיו מונדו משלב ידיים עם חברות הפקה וישירות עם לקוחות פוטנציאלים ויחד ממנפים אירועים והשקות לכאורה שיגרתיות לכאלו שיזכרו לדורות.

לקיחת חלק משמעותי בעיצוב באנרים, שלטי חוצות, הזמנות, אתרי רישום, טיזרים, שלטי הכוונה וכיוב.
עיצוב מוצר באריזתו החדשנית, מיתוג מהמפית המונחת על השולחן, דרך תג השם ועד לכיסוי שטח אירוע הקונספט וסביבתו.

אירוע אמיתי

לאירוע אמיתי חייב עיצוב קונספט, זה לא סתם עוד אירוע, מדובר בנראות של החברה, בכרטיס ביקור, בפרסומת עם טעם של עוד. אצלנו תזכו לעיצוב חדשני ורעיוני מתוך תולדה של ניסיון עשיר והכרה מעמיקה של מהות וחיוניות העיצוב העסקי.

זהות החברה

אחת מהסיבות שלקוחות חוזרים בכל השקת מוצר ובכל אירוע הינה היכולת של צוות מעצבי העל בסטודיו להעמיק ולזהות את הצורך ודרך הביטוי של החברה עימה אנו משתפים פעולה,חוקרים את השוק, מפענחים את ה-DNA של המוצר או השירות, מזקקים את הרעיון לכדי שפה. זהות החברה.

כל סוגי הקבצים

בכל שיתוף פעולה שמתבצע בין בעל עסק/חברת ההפקה לסטודיו, תקבלו את כל קבצי החבילה ברזולוציה מדהימה שתתאים גם לדפוס, גם לשימוש על המחשב והרשת וכמובן כקבצי מקור לשימוש אינסופי בעתיד.

מחקר מקיף

במונדו, לפני שיוצאים לדרך, עם כל פרוייקט - קטן כגדול, אנו עורכים מחקר נישה מקיף ויסודי לנושא או לקונספט בו עוסק הפרוייקט. לומדים איך ניתן להעביר את המסר בצורה הברורה והזכירה ביותר, תוך שמירה על בידול מהמתחרים הישירים.

אין לך תחליף!!

הסינרגיה בין צוות הסטודיו לחברות ההפקה בלתי ניתנת לערעור, אנו במונדו מודעים ללחצים ולעמידה בזמנים ימים ולילות וכשהבוס יראה מה הפקת, שהלקוחות לא יפסיקו לדבר על זה, כשהעובדים ימליצו לחברים לשכור את שירותיך, סימן ש..WOW... אין לך תחליף!!

נראות אחידה

איך מפיקים אירוע קונספט? נראות אחידה! בכל האירוע כך סיבת האירוע מחלחלת לתודעת המשתתפים שלכם! אנחנו מגדירים קונספט עיצובי ומתוכו נראות אחידה שגורמת ללקוחות להזדהות עם המותג, להכיר את המותג ולדבר את השפה של המותג.

המטרה: אירוע עסקי בלתי נשכח!

מיתוג ועיצוב אירועים עסקיים, תערוכות, כנסים, השקות בארץ ובעולם, עושים רק עם הטובים ביותר בתחום. מהשפה הגרפית דרך התפאורה עד לאתר הרישום. שנמריא?

טעמו וריחו של אירוע כבר מזמן לא תלוי במנה המוגשת,תמונה שווה אלף מילים,ככה זה העיניים אוכלות והעיניים שובעות.

הצלחה של אירוע היא זו שתביא להצלחה מסחרית,אנחנו מבינים את זה וחברת ההפקה מבינה את זה ובשילוב זרועות,המוצר/הרעיון השיווקי יזכר לשנים אחרי.

התשובה לשאלה זו מאוד תלויה בתקציב, במטרת העל ובקונספט. אין סוף ליכולות עיצובית וקריאייטיביות. מהמפית על השולחן ועד לחיפוי בניין בלוגו האירוע, בסטודיו מונדו יודעים ויכולים לפתח ולפצח הכל!!!

ברמה בינלאומית וללא פשרות, ברזולוציות ואיכויות מדהימות ובשימת דגש לכל צבע ולכל קימור אפשרי, לאירועי יום ולילה,בחלל פתוח או סגור ועוד..

כשנכנסים לתהליך של עיצוב אירוע קונספט, טעות תמימה של אדם חסר נסיון או ידע, יכולה להתגלגל לכדי כדור שלג שבסופו של דבר תעלה לכם גם בזמן כפול שביזבזתם, גם בעלות כפולה של חומרי הדפוס וגם בנראות חובבנית ולא מקצועית של האירוע שלכם, שלדעתנו זהו המחיר הגדול מכולם.

לא לקוח אחד וגם לא עשרה חזרו אלינו לאחר שניסו את שיטת ה"על הדרך" אצל מכרים שלהם, והבינו שכשמדובר בעסק שלהם, באיך שאנשים רואים אותו, במכונה הזו שמפרנסת אותם, פשוט אין מקום לעוד טעויות! וכמו בכל תחום אחר, נותנים למקצוענים לעשות את שלהם!

מאוד תלוי באיזה חבילה תבחר.
בכל מקרה, תמיד תקבל את כל קבצים כקבצי מקור, מוכנים לעבודה באינטרנט, כל קבצי החומרים לדפוס שכלולים בחבילה, מוכנים לדפוס, ברזולוציה הגבוהה ביותר, כולל צלבי חיתוך, בלידים ושכבות UV במידה ונדרש.

במידה והסכם העבודה הינו מול חברת ההפקה כך גם ההתקשרות מתחילת הפרויקט ועד סופו.

כל הקבצים נשארים מאוחסנים בסודיות ובקפידה והעבודה מתבצעת בשקיפות מול איש/ת הקשר ובניצוחה.

פרוייקטים לדוגמא:

רוצים להשיק מוצר חדש?
חולמים
לעצב אירוע שלא נראה כמותו?

כבר מעל עשור אנו מתמחים במיוחד בעיצוב קונספט לאירועים. ברשותנו פתרונות יצירתיים ומיוחדים, רעיונות מהפכניים ויכולת עיצוב והגשה מרהיבה, דיוק והבנה של הפרטים הקטנים ביותר – אלו העושים את ההבדל הגדול.
בין לקוחותינו חברות הייטק, פירמות עורכי דין, פארמה ועוד רבות וטובות! מחברות בצמיחה ועד תאגידי ענק במשק הישראלי ובעולם.
בהמשך לאירוע אשר יופק בשילוב זרועות, באפשרותנו לעצב עבורך מוצרים משלימים לעסק במגוון כמעט אינסופי, נשמח לייעץ!